הפתרונות שלנו

 

טיפול בפסולת שומנית

 
לרשות פעיל שירותי ביוב עומד מתקן לטיפול בפסולת שומנית, מהמתקדמים ומהמשוכללים בארץ, עם מכשור מתקדם מהמובילים בעולם לטיפול בפסולת שומנית. המתקן נותן פתרון קצה לכל הפסולת השומנית, שנשאבת ממפרידי השומנים. בנוסף לכך, המתקן משמש כמתקן קצה ארצי למתן שירות לביוביות של חברות אחרות.

המפעל הוא מפעל ירוק שעובד עם מומחים ובעלי שם עולמי בטיפול בפסולת שומנית. המפעל בנוי ע"פ כל הקריטריונים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות ותאגידי המים והביוב.

מטרתו העיקרית של המפעל היא איכות הסביבה, שכן החברה שואפת לשמור באופן המרבי על סביבה ירוקה ונקייה יותר.

ברשותנו צוות עובדים אמין, מקצועי ומסור, שלא מוותר על אף תקלה ומוצא פתרון לכל בעיה. השירות אותו העובדים נותנים, אפשר לנו לצבור קהל רחב של לקוחות מאזור ירושלים והסביבה ואף מחלקים רחוקים יותר בארץ. קהל זה ממשיך לפנות לחברה ולבקש את השירות שהיא מציעה.

שביעות רצון לקוחותינו היא הדבר החשוב ביותר עבורנו. הלקוחות שלנו נהנים משירות אמין, מזמינות וממחירים נוחים.
 

שאיבות

 
לרשות החברה עומדות 3 משאיות חדישות בנפחים שונים – מרכב קטן המיועד לשאיבה בחניונים ובמקומות נמוכים, ועד לביוביות טריילר בנפחים גדולים של 40 מ"ק עם משאבות חזקות לשאיבות בעומקים גבוהים. בנוסף לכך, יש לחברה משאבות דיזל בספיקות גדולות של עד 600 מק"ש למטרת שאיבת מאגרים בנפחים גדולים.

תכולת השאיבות נשפכת באתרים מורשים המיועדים לכך. כמו כן, מוצגת תעודת שפיכה כחוק ולפי הכללים והחוקים לשאיבת בורות מפרידי שומן של המשרד להגנת הסביבה.
 

צילום

 
ברשות החברה ניידות לצילום קווי ביוב מהחדישות והמובילות בשוק ובעלות טכנולוגיה ייחודית. במהלך הצילום הצוות מאתר את הגורם לבעיה בקו הביוב, וכך מוצאים את הפתרון הטוב והקל ביותר לטיפול בבעיה.

החברה מתמחה בהחלפת קווי ביוב, תיקון ושיפוץ קווים ללא חפירה בעזרת השחלת שרוולים שספוגים בדבקים מיוחדים ועמידים לתאים הנמצאים בקו הביוב, הדבקה ועטיפה של השרוול לדופן הצינור. כך אנו יוצרים צינור חדש בתוך הצינור הישן ללא הקטנת הקוטר וללא חפירה ופגיעה בתשתיות.
 

פתיחת סתימות ושטיפת קווים

 
לרשות החברה עומד צוות עובדים אמין, מקצועי ומסור, שלא נכנע לשום תקלה ובעיה ומוצא פתרון ותשובה לכל בעיית ביוב. כמו כן, יש לחברה ציוד חדיש ומשוכלל מהמתקדמים בעולם המתאים לטיפול בכל בעיה. הציוד כולל:
  • ביוביות עם ספיקות לחצים גבוהים (180 אטמ' / 500 קו"ש) לשטיפת קווי ביוב וניקוז, לפתיחת סתימות קשות, לניקוי ולחיתוך שורשים
  • ציוד מגוון וחדשני לפתיחת סתימות לכל אחד מהצוותים

במהלך שנות קיומה של החברה, היא צברה ניסיון רב בפתיחת סתימות – מהקלות ועד לקשות ביותר. ברשותה ביוביות חדישות ומשוכללות עם ציוד מהחברות המובילות בעולם, בעלות לחצים גבוהים של 250 אטמ' / 500 קוב לפריצת סתימות מהקלות ועד הקשות, לניקוי ולחיתוך שורשים ולשטיפת קווי ביוב וניקוז בקטרים גדולים.

מכיוון ששביעות הרצון שלכם היא הדבר החשוב לנו ביותר, אצלנו תקבלו שירות אמין בזמינות מלאה ובמחירים נוחים – והכול תמיד עם יחס חם וחיוך גדול.
 

שטיפת קווי ביוב

 
בהגיע צוות העובדים המקצועי שלנו למקום, הוא מאתר את התקלה ומוצא פתרון ותשובה לכל בעיית ביוב. במצבים בהם נדרשת שטיפת קווים, הצוות מפעיל את ציוד שטיפת הקווים המותקן במשאית. כל המשאיות שלנו הן ביוביות עם ספיקות לחצים גבוהים של 180 אטמ' / 500 קו"ש, המיועדות לשטיפת קווי הביוב ולניקוזם, לפתיחת סתימות קשות, לניקוי שורשים ולחיתוכם.
 
תנו לנו לפתור לכם את הבעיה! צרו קשר עכשיו לייעוץ מקצועי ולהצעת מחיר אטרקטיבית: 072-3234473.